Badanie wzroku w 35 tygodniu ciąży

witam jestem obecnie w ciąży 35 tyg. i od dłuższego czasu mam w kącikach oczu błyski szczególnie jak jest ciemno, (wieczór, nic) widzę ogólnie dobrze i nigdy tez nie miałam problemu z oczami czy mam się martwic? pozdrawiam

Witam.
Okresowe zmiany związane z ostrością wzroku w ciąży to naturalna sytuacja spowodowana burzą hormonów , natomiast w przypadku przedłużającego się takiego stanu proponuję wyjaśnić sytuację u lekarza okulisty.
Pozdrawiam