Bakterie Morganella Morgani w pochwie

Witam wykryto mi w pochwie bakterie Morganella Morgani czy sa to grozne bakterie?Mam rowniez problemy jelitowe czy to od tej bakterii?

Aleksander Ropielewski

Jest to bakteria oportunistyczna występująca naturalnie w układzie pokarmowym. Nie jest zwykle groźna jednak należy przeprowadzić leczenie poniewaź nie jest to fizjologiczna flora pochwy i możę powodować infekcję i dolegliwości ze strony dróg rodnych.