Niska waga a aktywność fizyczna

Witam, mam 156 wzrostu i ważę 39 kg czy gdy zaczęłam jeść (razem z NutriDrinkiem Protein) około 2000 kcal mogę wprowadzić aktywność fizyczną typu joga?

Aktywność typu joga może u Pani występować, jednak należy pamiętać aby trening nie był zbyt forsowny. Dodatkowo sugerowałabym aby zwiększyć kaloryczność Pani diety.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)