Po jakim czasie od operacji na uwolnienie zrostów jelita można wrócić do aktywności fizyczne?

Witam,jestem dwa miesiące po operacji uwolnienia zrostów jelitowych i drenażu zbiornika,który znajdował się w jamie brzusznej.Chciałbym wrócić do pełnej aktywności ruchowej,jaką miałem przed operacją(bieganie,ćwiczenia na mięśnie brzucha itp.).Czy mogę już wrócić do wszystkich tych ćwiczeń,czy powinienem z niektórych może przez jakiś czas zrezygnować? Grzegorz

Ćwiczenia powinny być wprowadzane stopniowo.

Pozdrawiam,
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)