Bardzo niski poziom witaminy D3

Moje pytanie dotyczy witaminy D3. Otóż po oznaczeniu poziomu okazało się , że jest on u mnie bardzo niski, wynosi 8,20.Mam różne dolegliwości ze strony układu nerwowego typu drętwienie kończyn oraz miejsca niedokrwienne w mózgu po badaniu MR, co robić, ponieważ lekarze lekceważą moje pytania, do kogo zwrócić się o pomoc?

Niska D3 świadczy o dużym pobudzeniu makrofagow. Z czymś walczą. ... Sugeruje na początek zainwestować w dobra diagnostykę boreliozy. D3 koniecznie szybko trzeba podciągnąć. Doustnie to bym dawał na początek nawet 10 tys jednostek dziennie. Najlepiej razem z K2.