Bardzo wąska i koścista twarz

Moim problemem jest koscista mała twarz wiem ze głowy się nie powiększy ale kształt twarzy można zmienić juz coraz trudniej mi z tym żyć wiem ze SA implanty żuchwy a czy okolice skroni można poszerzać moja twarz jest wąska i poscinana mocno w miejscu skroni iszczeki po prostu dramat Tyne od ramion w dol a twarz nie czuje się jak pol człowiek takich ludzi jest coraz więcej jest nam ciężko z tym żyć czy jest na to rada?

Witam,

Oczywiście istnieją implanty do stosowania w wielu miejscach twarzy aby zmienić jej kontur, poprawić symetrię. Można również zastosować przeszczep tłuszczu własnego. Wszystko trzeba przede wszystkim skonsultować z chirurgiem plastycznym i dalej według kwalifikacji wykonać proponowany zabieg.

pozdrawiam