Operacyjna zmiana rysów męskiej twarzy

Witam. Czy jest możliwa zmiana wyglądu męskiej twarzy (chirurgia plastyczna) na tzw. "bardziej męską" (bardziej zmaskulinizowaną)? Chodzi o cechy takie, jak np. wielkość żuchwy, kształt kości policzkowych i łuków brwiowych, które zgodnie z odkryciami psychologii ewolucyjnej / socjobiologii, wpływają na podświadomą ocenę atrakcyjności mężczyzny przez mózg kobiety?

Witam serdecznie. Oczywiście istnieją metody pozwalające na poprawę wspomnianych elementów. Warto jednak w takiej sprawie uzyskać odpowiedz na nurtujące Pana pytania wprost u źródła czyli w klinice chirurgi plastyki twarzy.