Bardzo wrażliwa cera i zaczerwienienia po rozpoczęciu terapii Izotekiem

11 tygodni temu skończyłem kurację Izotekiem. Powrócił nadmierny łojotok, ale krosty pojawiają się sporadycznie. Największym problemem jest teraz bardzo wrażliwa cera. Jestem cały czerwony. Zaczerwienie pojawiło się po pierwszym miesiącu rozpoczęcia terapii Izotekiem (wrzesień). Niepokoi mnie to. Codziennie używam filtrów 50+. Nawilżać się jednak boję, bo nie chcę niepotrzebnie zapychać cery. Wstydzę się wychodzić z domu, nie wiem co mam zrobić. Co mam robić?

Dokładnie tak ma wyglądać skóra po stosowaniu izoteku jeśli się jej nie nawilża odpowiednio. Proszę teraz mocno nawilżać skórę do 2 tygodni stan skóry powinien się poprawic.polecam krem bioderma sensibio