Bark zarodka przy pęcherzyku ciążowym

Witam,ostmiesiaczke mialam13październik.Wizyta 19listopada pęcherzyk ale brak zarodka, tydzien później również pęcherzyk 13mm brak zarodka chociaz lekarz mówił ze moze cos jest i prosił zebym przyszła za 2 tygodnie, czekać te dwa tygodnie czy mogę pójsc juz za tydzien ?Czy jest szansa ze jak w przeciągu tygodnia sie nie pojawił to za 2 już może byc? czy nie ma nadziei?

Aleksander Ropielewski

Możliwe są dwie opcje, jednak bez możliwości oceny pęcherzyka podczas badania USG nie jestem w stanie ocenić, która sytuacja jest bardziej prawdopodobna.