Biała wydzielina z pochwy, bolesność i swędzenie warg sromowych

Witam, od 6 miesięcy mam problemy ginekologiczne, objawiają się one białą wydzieliną, a głównie bolesnością, swędzeniem, rozpulchnieniem okolic warg sromowych mniejszych oraz krocza. Stosowałam leki przeciw grzybicze i bakteryjne ( różne około 3 miesiące); zrobiłam mykologie, wymaz, badanie na chlamydie, badanie pod kątem cukrzycy, obecnie stosuje ovestin 2 x na tydzień i dalej nic, proszę o radę, co to może być i jakie badanie można jeszcze wykonać, co zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto przeprowadzić diagnostykę w kierunku alergii. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.