Białe grudki przy włosach na skórze glowy

Od kilku lat ma problem ze skórą głowy. Mam dużo pojedynczych grudek wielkości drobnego ziarna piasku. Mogę je bez problemu oderwać ze skóry głowy. Są białe. Niekiedy wypadnie mi włos z taką suchą, białą kulką na jego końcu. Głowa nie swędzi. Narastają w drugim dniu po umyciu głowy. Jeśli ich sam nie oderwę, odpadają same i pojawiają się znowu we włosach. Dodatkowo, w drugim dniu po umyciu włosów widoczny zaczyna być w większości przypadków drobny łupież.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pana dolegliwości wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza dermatologa. Pozdrawiam.