Białe krostki na jądrach - jak z nimi walczyć?

Witam serdecznie, od pewnego czasu zauwazyłem u siebie koło żołędzia, a właściwie poniżej takie białe krostki i nie wiem, co to jest? Białe krostki pojawiły się także na jadrach. Te krostki tworzą taki walec owijający skórę pod żołędziem. Mam pytanie - co to może być i jak z tym walczyć? Dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania i obejrzenia zmian nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie. Prawdopodobnie opisana zmiana to grudki perliste prącia, ale zachęcam do wizyty u lekarza w celu postawienia rozpoznania.
Pozdrawiam.