Białe plamki na skórze ciała

Mam białe plamki na większości ciała, dermatolog stwierdził łupież pstry. Stosowałam przez rok żele i szampony zoxiderm oraz oliprox, jednak nie widać żadnych efektów, najgorzej jest latem, kiedy te plamki są widoczne, bo nie opalają się. Czy są jakieś środki doustne, coś co pomoże? Jestem bardzo szczupłą osobą, dermatolog mówił,, że może to wynikać ze złej diety, czy to prawda?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zalecona terapia nie przynosi spodziewanego efektu to konieczna jest modyfikacja leczenia. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.