Białe plamy na nogach

mam białe plamy na nogach podobno wyczerpał mi sie barwnik jak moge się ich pozbyć szybko ?

Dzień dobry, jeśli cierpi Pani na przypadłość zwaną kropelkowatym zanikiem barwnika to niestety nie ma sposobu by pozbyć się tego problemu, tym bardziej szybko. Proszę unikać słońca. Pozdrawiam!

Witam proszę udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.Trzeba obejrzeć zmiany aby móc dobrać zabiegi.

Najczęściej przy zaburzeniach wytwarzania melaniny stosuje się lasery aby pobudzić komórki do ich wytwarzania.