Białe plamy na paznokciach u 25-letniego mężczyzny

Witam. Mam duzo nieregularnych bialych plamek na paznokciach?lykam witaminy z grupy b i normalne ale nie moge sie ich pozbyc.jakie moga byc mozliwe przyczyny powstawania tych plamek? Pozdrawiam

Witam
Bez zbadania trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. czasem przyczyną białych plamek na paznokciach może być ich mechaniczne uszkodzenie- np. wycinanie skórek itp. Ale proponuję udać się do lekarza dermatologa.