Biały, lekko żółty nalot na języku, uczucie bólu pod prawą łopatką

Witam, co to może być: od 6-7 lat dokucza mi: biały, może lekko żółty nalot na języku, czasami uczucie bólu pod prawą łopatką (najmocniej przy dłuższym nachyleniu), podkrążone sine oczy, złe samopoczucie, brak energii, senność nawet po 12h snu,niemal codziennie bóle głowy, często po przebudzeniu,ostatnio dość szybko pogorszył się wzrok,pryszcze, białe grudki pod skórą, kaszak, łuszcząca się skóra twarzy, łupierz, uczucie jak by coś stało w gardle, rano ciemna flegma, wiecznie zatkany nos. o :-/

witam
wymienione objawy sygnalizują fatalną pracę przewodu pokarmowego, prawdopodobnie zagrzybienie i inne problemy. Mimo odległości zapraszamy na konsultację, możemy pomóc.