Biegunka po posiłkach i uczucie osłabienia

Witam, od trzech dni bardzo słabo się czuję, po każdym posiłku mam biegunkę, dodatkowo czuję, jakby ściskało mnie coś w brzuchu nad pępkiem. Czuję też jak bym miała gorączkę, której jednak nie mam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.