Uczucie kłucia w boku w okolicy biodra

witam...czasami odczuwam kłucie w lewym boku w okolicy biodra na wysokości pasa , kłucie pojawia się po zjedzeniu puszących potraw...proszę o poradę,,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane kamicą pęcherzyka żółciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.