Biegunka po zażyciu pigułki antykoncepcyjnej i przyjęcie dodatkowej tabletki

Dzień Dobry, Stosuję tabletki Angilette. 30 min. po przyjęciu 14-tej tabletki pojawił silny ból brzucha i biegunka, która trwała ok. godziny. Niebędąc pewną, czy przyjęta o 20.00 tabletka się wchłonęła, o 22.00 przyjęłam kolejną z zapasowego blistra. 1. Czy postąpiłam poprawnie? 2. Czy jestem nadal w pełni chrononia przed ciążą? 3. Czy powinnam się zabezpieczać mechanicznie przez kolejnych 7 dni? 4. Czy powinnam normalnie dokończyć opakowanie-21 dni (1 raz podwójnie)? Dziękuję za odp.

Witam,
1-tak
2-teoretycznie tak
3- dla bezpieczeństwa może Pani zastosować ochronę dodatkową przez 7 dni, ale nie jest to konieczne bezwzględnie
4-należy dokończyć opakowanie

pozdrawiam :)