Biegunki, gazy i bulgotanie w żołądku po piciu drożdży

Przez niewielki okres czasu pijałam drożdże(''zabite''choć może nie całkowicie) Dostałam biegunki, mam gazy, odczuwam bulgotanie w żołądku, jelitach. Nie wiem czy udać się z tym do lekarza, czy może za pewien czas to minie. Mam pytanie co to może być, co dalej robić,czy to coś poważnego, czy da się to leczyć?

Proszę przerwać kurację i zażywać Enterol 2x dz po 1 kaps przez 7-10 dni .Unikać słodyczy.Jeżeli objawy nie ustąpią proszę zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam Katarzyna Mudel