Biopsja gruboigłowa pęcherzyka żółciowego

3 tyg temu wykonano u mnie biopsję grubo igłowa pęcherzyka żółciowego i otrzymałam wynik. fragment tkanki tłuszczowej i łącznej z poj. cewami gruczołowymi bez cech nowotworowych złośliwych. Schudłam teraz 7 kg, mam niesamowite bóle w okolicy żołądka, i w miejscu po biopsji czuję się bardzo źle. Co to wszystko oznacza, jakie mam rokowania, jakie leki powinnam przyjmować.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W badanym materiale nie znaleziono komórek odpowiadających nowotworom złośliwym. Konieczna jest dalsza diagnostyka występujących dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.