Biopsja szyi i liczne płaty, grupy oraz rozproszone monomorficznie komórki pęcherzykowe tarczycy

Witam jestem po biopsji szyi stwierdzono liczne płaty, grupy oraz rozproszone monomorficznie komórki pęcherzykowe tarczycy, nieliczne jedno- i wielojądrowe pecherzykowa bliżej nieokreślona. Guzek w lewej i dolnej cz. płata prawego 35mm

Witam serdecznie.
Wynik badania cytologicznego wskazuje, że mamy do czynienia ze zmianą o charakterze łagodnym.