Blizna po cesarskim cięciu w badaniu USG

Jestem 6 miesiecy po cesarce i lekarz robil mi usg powiedzial ze blizna cienka ma 3mm grubosci...czy to oznacza ze juz nie bede mogla byc wiecej w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje większe prawdopodobieństwo iż kolejna ciąża także zakończy sie cięciem cesarskim. Oczywiście należy pozostać pod stała opieka ginekologa. Lekarz przy jakichkolwiek przeciwwskazaniach do ciąży na pewno Panią poinformuje.