Blizna po operacja ACL

Witam,szybko i na temat: -miałam operacje ACL 1,5r. temu -została spora blizna -doprowadziłam się do stanu "używalności" ale ciągle miałam wrażenie że mam "taśmę" w nodze,że coś mnie ciągnie i blokuje -postanowiłam zacząć bardziej ambitny trening -miejsce pod blizną napuchło, zrobiło się takie wielkie wzgórze pod kolanem(z pół pieści) mam wrażenie,że wszystko jest ze sobą z szczepione -boli przy minimalnym napięciu mięśni jak taki rzep na który zapina się buty Czy to może być sławetny zrost ?

Witam,
Wszystko wskazuje na to, ze faktycznie w Pani kolanie powstał zrost wewnatrzstawowy. Sugeruje konsultacje u ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu