Krew i płyn w kolanie oraz dolegliwości bólowe po operacji ACL
W grudniu 2013 roku przeszedłem operacje ACL. Od czasu operacji nie powróciłem do pełni zdrowia (Przy każdym większym obciążeniu kolano wypełnia się płynem bądź krwią. Od czasu operacji takich sytuacji było ok 7-8) Do tego od 2-3 tygodni pojawił się u mnie ból w okolicach piszczela ok. 10 cm poniżej kolana. Ból nasila się szczególnie podczas spoczynku oraz nacisku w bolące miejsce. Czy warto robić rtg czy od razu udać się do lekarza ortopedy ?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Witam,
Sugeruje pilną konsultacje u ortopedy oraz diagnostykę USG badz NMR.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu