Przemieszczona łąkotka a domowy wyciąg kamaszkowy

Przemieszczona łąkotka-domowy wyciąg kamaszkowy ?? Kolano po rekonstrukcji ACL, częściowy wycięta łąkotka. Kolano zablokowane od 24 godz. Na SOR skierowali nas do lekarza u którego były robione wcześniejsze operacje. A na chwilę obecną domowym sposobem zrobić wyciąć kamaszkowy- może wskoczy na miejsce. Problem jest w tym że nie jestem przekonany czy kolano jest w odpowiedniej pozycji . Teraz mam poduszkę pod kolanem, kąt kolana ok 30 stopni,podparcie pod piętą i obciążenie na stopie 1,3 kg.

Szanowny Panie,
Jeżeli kolano zostało zablokowane z powodu uszkodzonej łąkotki to jest to bezwzględne wskazanie do pilnej artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu