Blizna po usunięciu znamienia na czole

miałam usuwane znamię na twarzy (konkretnie czole), wzdłuż linii cięcia pod skórą widać tak jakby szew. jeśli został a jestem 3 tyg po zabiegu, to czy blizna po operacji zostanie większa? nie wiem czy mam szybko zgłosić się do lekarza, aby go usunął, ale wtedy też rana będzie musiała być 'rozgrzebana'. czy czekać, aż samoistnie podejdzie do góry ?

Dzień dobry w opisanej sytuacji zawsze proszę w pierwszej kolejności kontaktować się z lekarzem operatorem
Dr Janusz Jaworowski