Zapytaj lekarza

7 3 2 , 7 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Blizny i zaczerwienienia na twarzy

Szanowni Państwo. Miesiąc temu zakończyłam leczenie lekiem Curacne. Mam dużo czerwonych śladów i blizny (dołki), mam wrażenie, że pogłębiają się. Nie jestem zadowolona z leczenia, mimo że zostało przeprowadzone prawidłowo (dawka dzienna 1mg/kg masy ciała, a całkowita 130 mg) Jakie preparaty mogę stosować teraz, miesiąc po kuracji, aby pozbyć się śladów na twarzy. Od dermatologa mam normaclin na nowe zmiany oraz differin, który dopier zaczynam stosować (po msc). czy może są lepsze rozwiazania?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Dzień dobry,

Blizn potrądzikowych nie usunie Pani stosując maści czy kremy. Tutaj potrzebne są ,,intensywniejsze" zabiegi. Polecam laser frakcyjny Co2, który zmniejsza widoczność blizn. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt zabiegi należy powtarzać. Niestety konieczne jest odczekanie 6 miesięcy od zakończenia kuracji lekami z izotretynoiną.

Pozdrawiam serdecznie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy