Blizny po trądziku na twarzy

Witam, Mam okropne blizny po trądziku na twarzy. Są to czerwone lub wpadające w odcien brązu kropki. Małe i większe. Czy są jakieś dobre, niedrogie specyfiki, które skutecznie pozwolą mi na pozbycie się tych blizn ? Pozdrawiam

Czerwone plamki z czasem będą dążyły do koloru otaczającej skóry, więc warto poczekać nawet rok. Brązowe przebarwienia mogą się odbarwić po peelingach czy mikrodermabrazji, ale niedrogich specyfików ani zabiegów nie ma.