Blokada podczas seksu powodująca brak orgazmu

Witam, mam taki problem otóż od pierwszego razu nie mogę dojść uprawiając sex z kobietą. Uprawiałem go z trzema kobietami go ale nigdy nie mogłem dojść normalnie w środku zawsze musiałem to kończyć sam masturbując się. Teraz mam dziewczynę uprawiam z nią sex jej jest bardzo dobrze dochodzi a ja nie mogę po prostu jak bym miał jakąś blokadę. Rozmawialiśmy o tym myślałem, że to pomoże lecz tak się nie stało. Przestałem się masturbować i tak samo nic.. Nie wiem co dalej... Proszę o pomoc

Dzień dobry, w tej sytuacji zachęcam do konsultacji z psychologiem - seksuologiem w celu diagnozy a następnie prawdopodobnie psychoterapii. Pozdrawiam.