Blokowanie wytrysku podczas masturbacji

Czy blokowanie wypłynięcia nasienia z penisa podczas wytrysku może powodować jakieś dolegliwości później, np częste oddawanie moczu? Kiedy byłem małym chłopcem i zaczynałem przygodę z masturbacją na początku zawsze przed snem ręką dociskałem penis tak by było przyjemnie, kiedy dojrzałem stosowałem to jeszcze przez pewien okres czasu tzn ni eosiągałem pełnego wzwodu ale miałem wytrysk który blokowałem ściskając, tak że nic nie wypływało i tak sie działo dość długi czas aż się nauczyłem normalnie.

Witam

Jeśli Pan tego nie robi to nie widzę problemu, potrafi pan inaczej to taka forma jest OK. Należałoby się zastanowić czego się pan obawia , jeśli już pan tego nie robi? prawidłowo powinien pan osiągnąć pełny wzwód skutkujący wytryskiem.
Pozdrawiam