Ból bocznych mięśni karku i dołu głowy po wypadku na snowboardzie

4 tygodnie temu miałem wypadek na snowboardzie, przewieziono mnie do Polski samolotem (z Francji) - było podejrzenie urazu kręgosłupa (miałem kołnierz etc). Po wszystkich zdjęciach skanowaniach, okazało się, że wszystko jest ok i "trochę mnie poboli". Minął już 4 tydzień - nadal boli, szczególnie rano po wstaniu z łóżka, szczególnie boczne mięśnie karku oraz sam dół głowy. Mieszkam w Czechach także każdą opinie bardzo doceniam, powinenem czekać? nikt mi nie powiedział, że mam naderwane mięśnie.

Renata GrzechociĹska

Proponuję jeszcze uzbroić się w cierpliwość, można wspomóc się maścią przeciwvólową. Jeśli objawy nie ustapią w ciągu 2 tygodni proszę udać się do ortopedy.