Ból brody po znieczuleniu stomatologicznym

Studentka robiła mi znieczulenie i mówiła,że się zle wbila i bede miała małego krwiaka . Jednak widzę ,ze w miejscu wklucia sa białe kropki . Boli mnie broda i jest zaczerwienienie. Ile taki stan może się utrzymać?

Nie jest to problem,każdemu może się przydarzyć.W zależności od rozległości i umiejscowienia bolesność i zaczerwienienie ustąpi w ciągu kilku dni.