Ból brzuch pod żebrami i zaburzenia rytmu serca a nerwica
Witam. Od kilku miesięcy zmagam się z brzuchem. Objawy to bóle brzucha - pod żebrami na wylot do pleców, bóle w dolnej części brzucha, stolce ołówkowe, nieraz paćkowate o dziwnym kolorze blade żółtawe, wzdęcia. Badania wykonane: Gastroskopia (wykryto zapalenie żołądka), kolonoskopia, rezonans z kontrastem, usg, krew, mocz, kał bakterie pasożyty, EUS. Oprócz zapalenia żołądka reszta badań w normie. Miewam też dziwne bicie serca - jakby zaburzenia rytmu? Ekg ok. Miewam ataki paniki. Czy to nerwica?

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, takie objawy moga być wynikiem nerwicy. Zalecam wizyte u psychiatry. Pozdrawiam
Witam, powinien Pan udać się na konsultacje odnośnie ewentualnej nerwicy oraz ataków paniki do lekarza psychiatry, który Pana zdiagnozuje pod tym katem.Doradzi także leczenie psychoterapeutyczne. Pozdrawiam serdecznie.