Ból brzucha i bóle w łokciach - co to może być?

Witam umnie zaczęło się od bólu w prawym boku brzucha i bole w łokciach tak jakby były przeciążenia po siłowni lecz nic nie ćwiczę mam problem z kręgosłupem przepuklina, uściski na nerwy odcinek dolny. zrobiona kolonoskopia, wycinek rumien, wynik przewlekłe zapalenie w jelicie cienkim lekarz rodzinny nic nato nie przepisał od czasu ok 2 tyg kolonoskopi bóle w jelitach teraz przeszło przed doszedł szum w uszach wcześniej trochę zawroty, caly czas boli mnie w tych łokciach i tak jakby stawy w duzum palcu u prawej nogi, na brzuchu wyszły plamki około 2cm takie wielkosci 2zł ciemniejsze różowe conto może być proszę o poradę badania krwi przed kolonoskopia nie było zapalenia po kolonoskopi crp 7 a ob 30 co to jest nie mam pojęcia co się dzieje zemną

niestety dolegliwości nie łączą się w żadną charakterystyczną jednostkę chorobową. nie pomogę z poziomu portalu gdzie nie mam możliwości przeprowadzenia z panem wywiadu lekarskiego