Ból brzucha i wymioty podczas każdej nocnej imprezy

Dzień dobry, odkąd pamiętam (jeszcze z nastoletnich czasów) zawsze cierpiałam na bóle brzucha (nie raz z bardzo mocnym uczuciem ucisku w mostku) gdy "bawiłam" się na nocnych "imprezach" - sylwestry, wesela (nawet własne). Zawsze też na takich "imprezach" wymiotuję (nie ma znaczenia czy jem, co jem i co piję - brak reguły). Ostatnim razem podczas takich wymiotów zauważyłam odrobinę krwi. Co to może oznaczać?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana jest diagnostyka. Objawy opisane nie są charakterystyczne dla konkretnej jednostki chorobowej. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.