Ból brzucha, nadmierna ilość gazów, ból w prawym boku i problemy z wypróżnieniem
Witam!Od czerwca mam problem z jelitami.Zaczęło się bólem brzucha,nadmierną ilością gazów oraz bólem w prawym boku.Badania ogólne krwi,crp,oraz usg j.b bardzo dobre.W chwili obecnej czuję pulsujący ból w odbycie,mam problem z wypróżnieniem i powiększyły mi się węzły chłonne pachwinowe.Na papierze pojawiła się żywa krew.Czy takie objawy przesądzają o guzie w jelicie?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Guz jelita grubego jest tylko jedną z wielu możliwych przyczyn pojawienia się krwi. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.