Ból brzucha po zażyciu tabletek Triphala

Mam 64 lata i jak to w tym wieku problemy z trawieniem. Córka kupiła mi tabletki ziołowe triphala.Boli mnie po nich brzuch. Czy to przejdzie, czy raczej nie powinnam ich brać

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Jeżeli zauważyła Pani bezpośredni związek pomiędzy przyjmowaniem przez Pani wyżej wymienionych preparatów ziołowych a występowaniem bólów brzucha to zalecam odstawienie oraz zgłoszenie się do lekarza rodzinnego w tej sprawie i ewentualnego wykluczenia innych przyczyn. Pozdrawiam