Ból brzucha podczas wciągania powietrza

Witam .. Mam dylemat poniewaz od tygodnia boli mnie brzuch podczas wciagania powietrza .Najpierw był on z lewej strony pozniej troszke sie zmniejszyl a teraz jest z prawej strony . Z badan krwi wyszlo ze zapalenie jakies natomiast z usg jamy brzucha nic nie wyniklo ze wszystko jest okej .. jakowo po dotknieciu bezposrednim tak jakos nie boli natomiast jak wciagam powietrze /lub mialbym sobie porzadnie kichnac wydaje sie zeby chcialo mnie rozerwac ... co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu lekarskim będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.