Ból brzucha, senność i zmęczenie po każdym posiłku

Od jakiegoś czasu po każdym posiłku boli mnie brzuch, jestem senna i zmęczona.Nie mogę pić wina ani cydru bo po nich ból jest nie do wytrzymania.Po każdym innym alkoholu (nawet w małej ilości) kolejnego dnia mam tkz kaca żołądkowego i doskwierają mi wymioty. Ostatnio rownież zaczęły sie problemy z trawieniem i hemoroidami. Stolec jest bardzo luźny lub przeciwnie,mam zaparcia.Czy jest mozliwe by przyczyna tego była nadkwasota, pociągając za soba takie problemu jak hemoroidy? Co jeść w takiej sytuacji

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przez internet nie można udzielić Pani odpowiedzi na pytanie. Potrzebna jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Przyczyny takiego stanu mogą być różne- od nadkwasoty, przez choroby zapalne jelit. Jeżeli problemy są tak nasilone należy skonsultować się z lekarzem internista, najlepiej gastroenterologiem- wykona on badania które pomogą znaleźć przyczynę.

Lek. Tomasz Budlewski

Być jest to choroba wrzodowa. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.