Ból brzucha w okolicy blizny pół roku po appendektomii

Witam, pół roku temu przeszedłem zabieg apendoktomii, Do dziś codziennie boli mnie brzuch w okolicach blizny, bez tabletek, nie mogę funkcjonować, co robić?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Na pewno musi Pani skonsultować się z lekarzem. Przyczyn powyższych dolegliwości może być wiele np. nerwoból związany z uszkodzniem jakiegoś drobnego nerwu podskórnego w czasie appendektomii lub też czasami ból taki może być związany z powstającą przepukliną w bliźnie pooperacyjnej. Ciężko jednak za pomocą drogi internetowej to ustalić. Konieczna jest wizyta u lekarza, badanie bezpośrednie oraz ewentualnie pogłębienie diagnostyki o badanie obrazowe ( np usg jamy brzusznej). Pozdrawiam