Ból brzucha w okolicy wyrostka przy wysokim CRP
od okolo tygodnia mam bol brzucha w okolicy wyrostka jednak mialam robione wyniki na krew mocz i usg jamy brzusznej ktore nic nie wykazaly poza wysokim crp co mi moze dolegac? czy mozliwe ze rozwija sie zapalenie wyrostka ktore nie jest widoczne na usg bo za wczesnie ?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Podwyższony poziom CRP świadczy o występowaniu stanu zapalnego. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.