Ból dolnego odcinka kręgosłupa i kłucia w pośladku
Witam od trzech miesięcy boli mnie dolny odcinek kręgosłupa i mam uczucie kłucia w prawym pośladku promieniujący w prawe udo.Robiłam rtg bioder oraz kręgosłupa niestety nic nie wykazało.Pani doktor powiedziała mi że nie spełniam się zawodowo przepisała leki przeciw bólowe i podziękowała mówiąc że wykorzystałam limit na skierowania na najbliższe lata.Kręgosłup jak bolał boli.Co mam robić do jakiego lekarza się zwrócić.Bardzo dziękuję za odpowiedz.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, proszę zgłosić się po skierowanie do ortopedy. Nie ma pojęcia limitu skierowań. Jeśli rtg nic nie wykazało,a ortopeda stwierdzi w badaniu, że są nieprawidłowości, pomocny może okazać się rezonans magnetyczny. Pozdrawiam.