Ból gardła i klatki piersiowej w 39. tygodniu ciąży

Witam jestem w 39 tygodniu ciąży, od jakiegoś tygodnia męczył mnie trochę mokry kaszel ale praktycznie nie było to zauważalne i nie zwracalam zbytnio na to uwagi. Wczoraj wieczorem jak kladalam się już spać zaczęło mnie okropnie boleć gardło ból przypominał kłucie i było ciężko mi oddychać, miałam tak co chwilę i ustepowalo robiło mi się aż nie dobrze. Dzisiaj rano już jest trochę lepiej rzadziej łapie mnie ten ból ale za to doszło do tego bóle klatki piersiowej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.