Kaszel a konieczność wizyty u lekarza

witam, od jakiegoś czasu męczę się z kaszlem i zastanawiam się czy wizyta u lekarza jest konieczna. Od zeszłej środy boli mnie gardło oraz przez 2/3 dni miałem stan podgorączkowy(37,4). podczas schylania bolały mnie zatoki. od piątku gorączka i ból zatok zniknęły lecz pojawił się mokry kaszel(zawłaszcza wieczorem i rano). na ściankach gardła widać czerwone naczynka oraz dużo zielonej wydzieliny przez co czasami mam chrypę i problemy z mówienie. język trochę biały i popękany, trochę gęsty katar

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.