Ból główki penisa

Mam 22 lata i wciąż jestem prawiczkiem. Wiąże się to z pewną dolegliwością jaką mam w strefie erogennej. Mianowicie ból główki penisa uniemożliwia mi dotknięcie tejże główki. Nigdy nie odważyłem się na stosunek z kobietą, właśnie przez nieprzerwany ból główki po nawet bardzo delikatnym dotknięciu. Byłem u lekarza, który wypisał receptę na jakiś antybiotyk. Kazał smarować, a jeśli nie pomoże to zrobić zabieg (ucięcie wędzidełka, ponieważ jest za krótkie by cała główka mogła wyjść z napletka). Nie byłem w stanie nawet smarować się maścią ze względu na ten ból. Do kolejnej wizyty nie doszło. Teraz dziewczyna, z którą chciałbym sypiać zastanawia się dlaczego nie mogę, wymówki mi się kończą, a ból nie mija. Co zrobić? I do kogo najlepiej się udać?

Witam serdecznie!

Opisany przez Pan problem wymaga rozwiązania - prawdopodobnie konieczny będzie zabieg, który wcześniej sugerował lekarz. Najlepiej w celu ustalenia dalszego postępowania odwiedzić lekarza specjalistę urologa - do lekarza tego konieczne jest skierowanie. Proszę z wizytą nie zwlekać, gdyż jak pokazał czas problem sam nie ustąpi i konieczne jest leczenie. A jeżeli chodzi o kontakty z partnerką, najlepiej szczerze powiedzieć jej dlaczego nie dochodzi do współżycia. Pozdrawiam