Ból głowy i duszność

Witam mam w tej chwili jakies dziwne uciski w glowie i nie moge oddychac brak tlenu i plus wymioty prosze o szybka odpowiedz nie spie juz 1 tydzien

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są mało specyficzne dlatego bez przeprowadzenia badania i wykonania ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie podać prawdopodobnej przyczyny Pani dolegliwości. Zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem oraz poradnią leczenia zaburzeń snu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.