Ból głowy w okolicach potylicy
Bardzo proszę o interpretację opisu rezonansu magnetycznego. Cały opis znajduje się w formie obrazka jpg, ponieważ limit znaków jest zbyt duży. http://pics.tinypic.pl/i/00460/ri6mroiygarf.jpg Odnośnie moich dolegliwości. Lokalny ortopeda twierdzi, iż jestem zdrów jak ryba, natomiast mnie od paru lat, nękają lekkie zawroty oraz tępy ból głowy (uczucie gniecenia) ulokowany głównie w potylicy który już naprawdę mnie frustruje. Przy rubryce rozpoznanie widnieje tajemniczy dla mnie kod: M50

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie.
Niestety nie da się otworzyć linka do obrazka, który Pan umieścił. Jeśli ortopeda twierdzi że wynik badania jest prawidłowy, bóle głowy raczej nie pochodzą od zmian w kręgosłupie szyjnym. Jeśli oprócz bólu pojawiają się zawroty głowy, sugerowałabym wizytę u neurologa. M50 to natomiast zbiorcza kategoria na choroby kręgów szyjnych.