Ból górnej trójki i prośba o ocenę zdjęcia

http://zapodaj.net/12f5891ffd1a5.jpg.html Witam. Bol dolegliwosc trojka gorne zab promienuje do piatka gorne zab . Trójka nie ma prochnica. Reaguje na zimno i cieplo. Bol przy opukiwanie i przy nagryzeniu. Co przyczyny bol trojka zab. Prosze ocenic zdjecie.

Witam, zdjęcie i badanie w gabinecie ocenia się razem.Błędem jest wypowiadanie się jedynie na temat zdjęcia.Uważam, że powinna Pani niezwłocznie udać się do lekarza dentysty razem ze zdjęciem i rozpocząć leczenie, prawdopodobnie kanałowe.Pozdrawiam