Ból i blokowanie szczęki

Witam. Około 2-3 lata temu podczas ziewania przeskoczyla mi szczęka, od tamtego czasu mam z nią problemy, boli przy każdym ruchu i blokuje się przez co mam problemy z jedzeniem. Do jakiego lekarza mam się udać, albo co zrobić żeby złagodzić ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga szczękowo- twarzowego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Konieczna będzie wizyta w gabinecie stomatologicznym u lekarza dentysty specjalizującego się w leczeniu zaburzeń stawu skroniowo - żuchwowego albo u chirurga szczękowo - twarzowego.